У Вінниці встановили меморіальну дошку бійцеві батальйону "Айдар"

Іменну табличку 44-річному Олександру Захарчуку прикріпили на фасаді школи, де він навчався.

Приватний підприємець під час Революції Гідності став волонтером. Згодом, добровольцем вирушив на фронт. Служив у батальйоні "Айдар". Загинув 2 грудня на Луганщині, коли бійці потрапили під ворожий "Град". Гроші на меморіальну дошку збирали учні та вчителі. На її відкриття прийшли рідні та побратими загиблого.

"Він заступив у наряд, а вранці ми повинні були його у відпустку забрати у Вінницю. О другій годині ночі почали бомбити Щастя. І саме на посту, де він знаходився зі своїм товаришем Славком. Перша ракета, яку випустили сепаратисти, попала в їхню машину", - згадує побратим загиблого Володимир Алексєєв.

"Пам'ятати вчинки, які зроблені заради нас, заради нашого мирного майбутнього - це наш обов'язок. І саме такі меморіальні дошки, які відкривають, заходи, які проводять, історію, яку ми тут вивчаємо – це те, що формує нас і це те, що ми повинні робити заради нашого майбутнього", - зазначила учениця школи Ольга Філевич.

Нагадаємо, 11 листопада меморіальну дошку на честь бійця третього полку спецпризначення 22-річного Максима Вербового встановили на Кіровоградщині.

Попередній матеріал
Шкіряк: За виборчі порушення 30 особам вже оголошено про підозру
Наступний матеріал
У США вперше почнуться масові випробування препарату, який здатен подовжити життя людини до 120 років