mediarnbo.org

У військових вишах достроково випустять курсантів через АТО

  Наприкінці лютого відбудеться достроковий випуск слухачів останніх курсів військових вузів через потреби АТО.

  Як передає Інтерфакс-Україна, в.о. спікера Генерального штабу Збройних сил України Владислав Селезньов у вівторок на брифінгу повідомив: "Наприкінці лютого у вищих навчальних військових закладах та військових навчальних підрозділах українських вузів відбудеться достроковий випуск слухачів та курсантів випускних курсів. Зараз курсанти закінчили практичні заняття і стажування в навчальних центрах та військових підрозділах і готуються до іспитів".

  Селезньов розповів, що паралельно проходять заняття з військово-медичної підготовки за участю груп інструкторів гуманітарної ініціативи Світового Конґресу Українців "Захист патріотів", в яких беруть участь випускники і командири навчальних підрозділів.

  "У цих заняттях беруть участь і офіцери запасу, які з лютого 2015 проходять перепідготовку та підвищення кваліфікації у вузах", - додав в.о. спікера Генштабу.

  За словами спікера, зараз в систему ВНЗ України входять 2 університети, 4 академії, 3 військових інститути, 3 факультети, 20 кафедр військової підготовки, 3 кафедри медицини катастроф та військової медицини, а також 2 військових ліцеї - у Києві та Одесі.

  Попередній матеріал
  Ціна на нафту Brent виросла до $62 за барель
  Наступний матеріал
  На околицях Дебальцевого йдуть жорстокі бої - Лисенко

  Одеські курсанти привезли із зони АТО трофейну бронемашину

  Курсанти академії внутрішніх справ здають кров для бійців АТО

  Харківські курсанти-танкісти пройшли навчання на полігоні

  Одеські курсанти-десантники відпрацювали стрибки з парашутом