topwar.ru

У терористів немає літаків, але під їх виглядом може бути застосована російська авіація - Тимчук

  Авіації у діючих на Донбасі незаконних збройних формувань немає і бути не може, а відповідна інформація запускається для того, щоб згодом мати можливість представити російську авіацію як літаки НЗФ.


  Про це на прес-конференції в Києві заявив керівник Центру військово-політичних досліджень, координатор групи "Інформаційний Спротив" Дмитро Тимчук, пише "Інтерфакс-Україна".

  Він назвав "фантазіями з дуже великим прицілом" інформацію деяких російських ЗМІ про те, що нібито у терористів на Донбасі є штурмовики Су-25. "Це апріорі неможливо", - сказав Тимчук.

  "На нашу думку, це може вилитися в те, що РФ буде застосовувати - не виключено - бойову авіацію по силах АТО, і це буде подаватися як авіація терористів", - заявив він.

  Також, за його словами, в цей час разом із важкою технікою російсько-український кордон перетинають і військовослужбовці Російської Федерації.

  "Зараз ми спостерігаємо, що, крім важкого озброєння ... разом з технікою йде і потік екіпажів, причому, за нашими даними, значна частина цих екіпажів - це військовослужбовці Російської Федерації", - сказав Тимчук.

  Тобто, він припускає, що серед потоків найманців, які проникають на територію України з боку, "є і "зелені чоловічки", тобто Збройні сили РФ".

  Попередній матеріал
  Терористи тікають із зони АТО і підказують цілі для української авіації - Дмитрашківський
  Наступний матеріал
  У Запоріжжі СБУ затримала терористів, керованих російськими спецслужбами
  Loading...