5 канал

У Тернополі відкрили меморіальну стелу в пам'ять загиблих артилеристів

У Тернополі відкрили меморіальну стелу в пам'ять десятьох загиблих артилеристів.

Гранітний пам'ятний знак встановили на території військової частини 44-ї бригади, в якій служили бійці. На стелі зобразили дві гаубиці, БТР і тризуб, поруч розмістили дві гранітні плити, на кожній з яких викарбували імена бійців. Герої загинули в різних обставинах, захищаючи населені пункти Щастя, Дебальцеве, Попасна та низку інших.

Підрозділи цієї військової частини підтримували артилерійським вогнем механізовані частини фактично на всій лінії фронту. Вшанувати пам'ять загиблих тернопільчан прийшли родичі, друзі, побратими загиблих та волонтери. Священнослужителі відслужили молебень і освятили меморіальну стелу.

"Ініціаторами створення пам'ятника було двоє наших хлопців, колишніх військовослужбовців - Ігор Якубин та Ігор Крук. Волонтери - це значна допомога, практично 80%", - зазначив т.в.о. командира військової частини Валентин Козловець.

"Ми дуже мирна нація. Ми ні на кого не нападали і нападати не збираємося. Ми мирна нація. Але рідну землю не віддамо. Оці хлопці, які загинули, ви бачите на стелі, вони поклали свою голову за рідну неньку Україну", - говорить військовослужбовець, учасник АТО Андрій Довгий.

Попередній матеріал
Бойовики з гранатомету обстріляли позиції сил АТО поблизу Авдіївки - штаб
Наступний матеріал
У навчальному центрі Сухопутних військ готуватимуть санінструкторів