5.ua

У суді над ГРУшниками допитують Шустера

  У Голосіївському районному суді Києва в судовому засіданні у справі спецпризначенців Збройних сил РФ Олександра Александрова і Євгенія Єрофєєва відбувається допит свідка сторони обвинувачення журналіста Савіка Шустера.

  Про це в понеділок повідомляє агентство "Укрінформ". У суді відбувається допит автора програми "Шустер Live" Савіка Шустера, який 21 травня 2015 року записав інтерв'ю з підозрюваними ГРУшниками Александровим і Єрофєєвим у центральному клінічному військовому госпіталі.

  За словами Шустера, дозвіл на проведення інтерв'ю з російськими військовослужбовцями дали у Службі безпеки України

  Крім того, у суді відбувся допит свідка сторони обвинувачення санінструктора батальйону "Айдар" Артура Кравченка, який знімав військове обмундирування із затриманого і в подальшому робив оперативне втручання Александрову.

  Як повідомляв 5.ua, Єрофєєва і Александрова українські військові схопили, коли ті у складі диверсійної групи намагалися перейти на територію України. Під час того бою загинув один з українських захисників.

  Нагадаємо, адвокат ГРУшника Олександра Александрова Юрій Грабовський прогнозує, що держзвинувачення попросить суд засудити його підзахисного і другого спецназівця Євгена Єрофєєва до довічного ув'язнення.

  Попередній матеріал
  У Києві викрили підпільний обмінник із щомісячним обігом у $4,5 млн
  Наступний матеріал
  У редакції "Дождя" проходить перевірка в рамках протидії "екстремізму" й "тероризму"