мінськ
5.ua

У столиці Білорусі Тристороння контактна група розпочала переговори щодо Донбасу

  У Мінську розпочалася зустріч контактної групи в розширеному форматі з питань мирного врегулювання ситуації на Сході України.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна", посилаючись на власні джерела. За інформацією видання, зустріч відбувається в "Президент-отелі", в центрі столиці Білорусі.

  У засіданні беруть участь другий Президент України Леонід Кучма, спеціальний представник Росії в контактній групі Азамат Кульмухаметов, спецпредставник ОБСЄ Гайді Тальявіні, а також представники так званих "ДНР" і "ЛНР" Денис Пушилін і Владислав Дейнего.

  Як зазначає видання, в МЗС Білорусі також підтвердили початок зустрічі контактної групи. "Контактна група почалася", - зазначив представник зовнішньополітичного відомства. Крім того, в білоруській столиці завершилася зустріч підгрупи з політичних питань.

  Як ми раніше повідомляли, що чергова зустріч Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Сході України відбудеться у Мінську 22 травня. Під час зустрічі сторони мають обговорити результати роботи політичної, гуманітарної, безпекової та економічної підгруп з врегулювання ситуації на Донбасі.

  Попередній матеріал
  Від полонених ГРУшників відмовилися усі в Росії, це неможливо цензурно описати – російський журналіст
  Наступний матеріал
  Російський журналіст не вважає полонених ГРУшників терористами

  Чергова зустріч Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу пройде 22 травня

  У Мінську завершилась зустріч Тристоронньої контактної групи

  У Мінську розпочалася зустріч Тристоронньої контактної групи

  У Мінську найближчим часом має розпочатися зустріч Тристоронньої контактної групи за участі бойовиків