atlanticcouncil.org

У США оприлюднили аналітичний звіт "Ховаючись на видноті: війна Путіна в Україні"

Група американських аналітиків "Атлантична рада" випустила звіт під назвою "Ховаючись на видноті: війна Путіна в Україні" щодо російської агресії в Донбасі.

"Цей звіт надає неспростовні докази безпосередньої участі російських військових у Східній Україні", - наголошується в документі, серед авторів якого Джон Гербст, колишній посол США в Києві, передає видання "Дзеркало тижня".

Зазначається, що аналітики наводять супутникові знімки, які підтверджують переміщення російських військ уздовж українського кордону. "Російські тренувальні табори розташовані вздовж українського кордону є стартовими майданчиками для війни Росії в Україні. Ці табори надають базу для транспортування російського військового обладнання в Україну для швидкого поповнення аресеналу сепаратистів і для російських військовослужбовців, яких призивають по всій країні, щоб закинути в Україну", - йдеться у доповіді.

Аналітики стверджують, що коммандири наказують російським солдатам приховувати ідентифікаційні знаки на військовому транспорті, уніформі і переходити кордон, щоб приєднається до сепаратистів на Сході України. Різноманітні зразки озброєння і амуніції російського виробництва, що українські військові не використовують, опиняються в руках сепаратистів. Серед них і ракети "земля-повітря", гранатомети, протитанкове озброєння, міни. "Комбінація даних із супутників, аналізу кратерів від вибухів і матеріалів з відкритих джерел доводять, що багато атак було зроблено з території Росії, а не з підконтрольних сепаратистам територій", - зазначається у доповіді.

/
/
/

Попередній матеріал
Російський "КамАЗ" наступного місяця пропрацює лише 7 днів
Наступний матеріал
Путін засекретив дані про втрати російської армії в мирний час (документ)

Обама заявив, що РФ займає все більш агресивну позицію щодо України

Порошенко просить у Хорватії допомоги подолати наслідки агресії Росії

Цього року НАТО збільшує кількість навчань у відповідь на агресію Росії

Яценюк і Нуланд обговорили питання подолання російської агресії