Назаров
5.ua

У справі генерал-майора Назарова щодо катастрофи Іл-76 з десантниками суд оголосив перерву до 20 січня

  Павлоградський суд оголосив перерву до 20 січня 2016 року у слуханні справи генерал-майора Віктора Назарова. Офіцера звинувачують у службовій недбалості, що призвела до загибелі 49 військовослужбовців у літаку Іл-76.

  Під час засідання прокурор зачитав обвинувальний акт, позов про відшкодування збитків державі. Представник постраждалих також наполягає на відшкодуванні моральних збитків. 

  Начальник відділу військової прокуратури Максим Крим підкреслив: "Не припинено діяльність незаконних збройних груп біля аеродрому міста Луганськ, що призвело до вчинення вказаного терористичного акту. Тобто за реальної можливості не вжито жодних заходів до запобігання вчиненого теракту".

  Обвинувачений генерал-майор Віктор Назаров у суді свою провину не визнав і наголосив: "Я планую надалі давати пояснення і показання в ході судового розгляду". Далі суд визначив порядок дослідження доказів та оголосив перерву у слуханні справи.

  Як повідомляв 5.ua, торік 14 червня бойовики-терористи збили військово-транспортний літак Іл-76 з ракетного комплексу. Це сталося у момент, коли він заходив на посадку в аеропорту Луганська. 40 українських військових - 25-ї повітряно-десантної бригади - та дев'ятеро членів екіпажу, які були на борту, загинули.

  Попередній матеріал
  Президент провідав у ізраїльському госпіталі волонтерку Яну Зінкевич
  Наступний матеріал
  Є попередня домовленість про допуск ОБСЄ в Комінтернове – Лисенко