5.ua

У Слов’янську терористи віддали родичам тіло ще одного закатованого українця

  Сепаратисти зі Слов'янська віддали родичам тіло закатованого мешканця міста Стрий Юрія Дяковського. Після тривалих переговорів бойовики погодилися віддати його в обмін на тіло їхнього загиблого поплічника. Про це "5-му каналу" повідомили у Донецькій обласній організації "Просвіта".


  Нагадаємо, наприкінці квітня поблизу Слов'янська у річці Торець виявили три тіла з ознаками однакових катувань. Згодом встановили, що два тіла належать 42-річному депутату Горлівської міськради Володимирові Рибаку та 19-річному студенту з Києва Юрію Поправку. Ще через деякий час з'ясували, що третім закатованим виявився 25-річний уродженець Львівської області Юрій Дяковський.

  Заступник голови обласної організації "Просвіта" Марія Олійник розповіла: в результаті вчорашніх боїв з’явилися тіла убитих сепаратистів. В результаті обміну – тіло на тіло – тіло Юрія Дяковського привезли в Донецьк, воно зараз знаходиться у моргу клінічної лікарні імені Калініна. Вже куплена цинкова труна і домовлено доставку решток загиблого до Києва, а звідти – до Стрия.

  У викраденнях та жорстоких убивствах людей у Слов'янську СБУ звинуватила російські спецслужби.
  Попередній матеріал
  Відкрито кримінальне провадження по факту захоплення будівлі Міндоходів у Донецьку
  Наступний матеріал
  У Міноборони пояснили повільність АТО бажанням уникнути жертв серед цивільних