5.ua

У Слов'янському районі через бойові дії без електрики лишились 5 сіл та газова станція

  Як повідомили у прес-службі компанії ДТЕК "Донецькобленерго", 20 травня у Слов'янському районі (Донецька область) через пошкодження 9 ліній електропередачі відбулися відключення електроенергії, і повністю було знеструмлені  5 сіл: с.Андріївка, с.Красноармійське, с.Червоний Молочар, с.Маньки і частково с.Дунівка.
  Крім населення без електропостачання також залишилися очисні споруди і газова насосна станція м.Слов'янська.

  У Слов'янському РЕМ компанією ДТЕК "Донецькобленерго" були сформовані аварійні бригади, оснащені всіма необхідними матеріалами і обладнанням. Але на даний момент вони не можуть приступити до відновлювальних робіт у зв'язку з тим, що в м.Слов'янськ ведуться активні бойові дії. Ремонт пошкодженого обладнання неможливо проводити і в темний час доби, оскільки в місті з 20:00 до 6:00 самопроголошеною владою проросійських терористів введено комендантську годину.

  "Енергопостачальна компанія ДТЕК "Донецькобленерго" просить населення з розумінням поставитися до ситуації, що склалася", - йдеться у повідомленні.

  У прес-службі запевнили, що компанія докладає всі можливі зусилля для якнайшвидшого відновлення електропостачання для своїх клієнтів, а також інформує про причини пошкодження електромереж та строки усунення в час отримання актуальної інформації.
  Попередній матеріал
  Повний текст Меморандуму порозуміння й миру
  Наступний матеріал
  Керівник КМДА пропонує знести арку Дружби народів і збудувати там церкву