kirelset.ru

У Слов'янському районі через бойові дії 40 населених пунктів залишилися без світла

  У Слов'янському районі Донецької області через сьогоднішні бойові дії без електропостачання залишилися мешканці 40 населених пунктів. Про це пише УНІАН з посиланням на прес-службу компанії "Донецькобленерго".


  Як повідомляється, 6 червня, внаслідок бойових дій в районі Слов'янська, були пошкоджені високовольтні лінії і повністю знеструмлена підстанція 110 кВ "Слов'янськ".

  "В результаті без електроенергії частково залишилось м. Слов'янськ і 40 населених пунктів у Слов'янському районі - знеструмлено 11 лікарень та фельдшерсько-акушерських пунктів, будівлі "Укртелекому", міського виконкому, СБУ, міліції, Державного казначейства і податкової інспекції м. Слов'янськ, а також 8 підкачувальних станцій, через що порушено водопостачання в багатоповерхових будинках", - сказано в повідомленні.

  У компанії відзначили, що з резервного електропостачання від підстанції 110 кВ "Слов'янськ - Північна" можливо підключити тільки частину знеструмлених адміністративних і житлових будівель в центрі Слов'янська. Для проведення перемикань енергетикам "Донецькобленерго" необхідний доступ до електроустановок, який в даний час ускладнений у зв'язку з веденням бойових дій.

  Зазначається, що персонал "Донецькобленерго" має всі необхідні ресурси для відновлення електропостачання. При забезпеченні необхідного доступу співробітників компанії до обладнання енергопостачання буде відновлено в найкоротші терміни.

  Повідомляється, що станом на 18.00 бригадам "Донецькобленерго" за рахунок перемикань з розподільної мережі м. Слов'янська вдалося підключити до електропостачання три лікарні, будівлі СБУ, міського управління МВС, міськвиконкому м. Слов'янська.
  Попередній матеріал
  На Луганщині підстрелили двох міліціонерів
  Наступний матеріал
  Яценюк прогнозує економічне зростання в Україні з 2016 року