У штабі АТО розповіли, як буде проходити демобілізація навесні 2015 року

  Речник Антитерористичної операції Андрій Лисенко роз'яснив особливості демобілізації, яка пройде в Україні з 18 березня по 1 травня 2015 року.

  "Військовослужбовці строкової служби, які вислужили встановлений термін, тобто рік (вони були покликані навесні минулого року), повинні бути звільнені з військової служби, демобілізовані відповідно до указу Президента. Це повинно відбутися в цілому не пізніше, ніж за 10 діб до року, який вони провели на службі", - цитує Лисенка агенція "Інтерфакс-Україна".

  При цьому він підкреслив, що демобілізація буде проходити хвилями, без зниження боєздатності Збройних сил та інших військових формувань, куди були покликані строковики.

  Нагадаємо, вчора Президент Петро Порошенко підписав указ "Про строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році". Військові призови відбудуться у квітні-травні та у жовтні-листопаді. Крім цього, указ передбачає звільнення у квітні-травні 2015 року в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені строки своєї служби.

  Попередній матеріал
  У Ризі починається неформальна зустріч міністрів оборони ЄС
  Наступний матеріал
  Брифінг першого заступника Генерального прокурора України Сакварелідзе. Наживо

  В Міноборони повідомили, коли розпочнеться демобілізація із ЗСУ

  МВС навесні демобілізує бійців Нацгвардії, які переслужили строкову службу

  Через війну на Донбасі з армії не демобілізують строковиків

  Коваль: Незабаром близько шість тисяч військовослужбовців буде демобілізовано