У селі на Київщині встановили пам’ятник загиблому на Сході бійцю

  Пам'ятник Руслану Лужевському – загиблому військовослужбовцю під час проведення АТО під Слов'янськом встановили на його батьківщині – у рідному селі Волошинівка Київської області.


  Руслан Лужевський служив у спецпідрозділі "Альфа". У мирний час він тренував правоохоронців. Днями керівництво держави посмертно підвищило його до майора та нагородило орденом Богдана Хмельницького.

  У селі Волошинівка досі не вірять, що їхня гордість та спортсмен Руслан Лужевський загинув у нерівному бою. Життя чоловіка увірвалося п'ятого травня під Семенівкою, що на Луганщині. Хлопці потрапили у засідку терористів, розповідає дружина загиблого Олена Лужевська. Чотири бронетраспортери перетворили на решето. Чотири бійці загинули від снайперського вогню.

  Руслан Лужевський і сам влучно стріляв, входив до десятки найкращих снайперів України. У 38 років вже був майстром парашутного спорту, боксу та рукопашного бою. Цього навчав і односельців. Після армії відкрив спортивний майданчик та тренував тутешню молодь.

  Згодом понад 10 років тренував бійців спецпідрозділу "Альфа". Встиг отримати звання міжнародного спортивного судді. У травні мав відвідати змагання у Сполучених Штатах Америки. Та не судилося – долю вирішила ворожа куля.

  Навіть після двох місяців родина Лужевських досі не може отямитися. Вірити в те, що тато двох синів уже ніколи не повернеться його дружина відмовляється: "У нас папа в долгой командировке. Ми поки не розуміємо, що його з нами немає".

  Пам'ять про односельця місцеві увічнили у камені – у центрі села тепер височіє пам'ятник загиблому. Згодом тут обіцяють перейменувати і вулицю на честь Руслана Лужевського. Тим часом, лави солдатів на передовій в АТО поповнили ще три десятки нових бійців із Баришівського району.

  Олена Махно, Денис Савченко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Севастополі закрили офіси "МТС Україна" - ЗМІ
  Наступний матеріал
  На Русанівці кияни пофарбували міст у синьо-жовті кольори