У Ростовській області створена спецчастина, де відбирають офіцерів для служби на Донбасі - Тандіт

  Радник голови Служби безпеки України Юрій Тандіт заявив, що в Новочеркаську Ростовської області РФ створено так зване 12-+е командування, через яке проходять всі російські офіцери, які їдуть воювати на Донбас.

  Про це Тандіт заявив в ефірі одного з українських телеканалів, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

  "Через цю частину, як через фільтр, проходять всі діючі офіцери, які їдуть воювати на тимчасово окуповані території", - заявив він.

  Посилаючись на інформацію від громадянина Росії Володимира Старкова, затриманого на контрольному посту "Березове" (Донецька обл.), який визнав, що є кадровим російським військовим, радник голови СБУ сказав: "Коли він був на цій нараді, троє офіцерів, справжніх офіцерів з великої літери, відмовилися їхати сюди і виконувати накази, тому що накази фактично братовбивчі. Він каже, що ці хлопці зникли. Він не знає долю цих хлопців", - повідомив Тандіт.

  Нагадаємо, 26 липня прикордонники затримали на контрольному посту "Березове", що на Донеччині, ущент наповнений боєприпасами КамАЗ. У машині були двоє чоловіків у військовій формі. Прикордонники з'ясували, що один із них - кадровий військовий Збройних сил РФ, ним виявився Володимир Старков.

  Попередній матеріал
  Тука сьогодні звітуватиме Кабміну про соціально-економічний стан Луганщини
  Наступний матеріал
  Спалах небезпечної недуги у Нью-Йорку: загинули семеро осіб