У Ростові з'явилося нове кладовище безіменних могил бойовиків

  Їх ховають окремо від місцевих мешканців.

  Про таке пише "Новий регіон".

  За даними видання у російському Ростові-на-Дону масово ховають бойовиків, які повернулися з Донбасу у вигляді "вантажу 200". У мережі з’являлися повідомлення про те, що приблизно в червні-вересні 2014 року з'явилося дивне поховання, в стороні від місцевого кладовища. На окремій ділянці раптово з'явилося близько 500 нових безіменних могил.

  "Новий регіон" повідомляє: поховання розташоване в географічному трикутнику між Темерницькою, Верхньотемерницьким і річкою Темерник. Існування об’єкту підтверджують супутникові знімки.

  Раніше повідомлялося, що кількість могил з останками невідомих людей на кладовищі в Ростові-на-Дону збільшується. Більшість поховань – "НМ" і "НЖ", що, ймовірно, означає "невідомий чоловік" і "невідома жінка". На більшості зазначені дати смерті – літо-осінь 2014 року, при цьому вік похованих – 20-40 років.

  Нагадаємо, у лютому командування "військ ДНР" видало "суворий наказ" про переправлення трупів загиблих російських громадян безпосередньо в Ростов-на-Дону, без попереднього оформлення документів про смерть і сортування в місцевих моргах.

  Попередній матеріал
  Справу про заборону КПУ зняли з розгляду
  Наступний матеріал
  На Донбасі сапери протягом місяця знешкодили 550 боєприпасів – ДСНС

  Командування терористичних військ дало наказ переправляти трупи російських військових в Ростов-на-Дону – "ІС"

  До Криму заїхали мікроавтобуси з табличками "Груз 200" – ЗМІ

  В Болотеному снайпери "ЛНР" розстріляли цілу отару овець - Москаль

  Від початку АТО з Донбасу переселено понад 789 тис. людей - ДСНС