У РНБО розпововіли, що та кому возять путінські "гуманітарні конвої"

  Кожен з шести так званих "гуманітарних конвоїв", який незаконно заїхав на територію України з Росії, мав своє окреме призначення, заявив в ефірі одного з українських телеканалів керівник інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко 4 листопада.


  За його інформацією, в деяких вантажівках привозили зброю і військову техніку, в інших - продукти, а окремими "гумконвоями" вивозили тіла загиблих на Донбасі російських військовослужбовців.

  Також Лисенко зазначив, що частоту появи російських гуманітарних конвоїв на сході України можна пояснити тим, що зараз "РФ збільшує свою присутність в Україні", зокрема, намагається доставити до бойовиків ще більше озброєння, техніки та боєприпасів.

  "Всі "гумконвої " мали своє призначення, тому сказати, що всі вони доставляли зброю для того, щоб підсилювати бойовиків, ми сказати не можемо, так як майже половину одного з цих конвоїв втрачено під час вибуху хімзаводу в Донецьку. Цими ж "гумконвоями" вивозили тіла вже загиблих російських солдатів, офіцерів і найманців. Ними ж доставляли сировину і деякі продукти харчування для бойовиків. Бо місцеве населення майже не отримує тих продуктів, і ми знаємо про випадки так званих голодних бунтів", - зазначив Андрій Лисенко.
  Попередній матеріал
  Євросоюз 17 листопада повернеться до питання санкцій проти Росії
  Наступний матеріал
  Київенерго розгядає можливість подорожчання електрики у столиці