5 канал

У підготовці виборів на Донбасі така кількість деталей, що там може заховатися ціла армія дияволів – Кулеба

Окуповані території необхідно реінтегрувати в політичну систему України, але слід чітко розуміти, що чекає на країну після проведення виборів на Донбасі в перспективі

Робота над підготовкою виборів на окупованій території є вкрай копіткою, де слід передбачити всі наслідки проведених заходів. Про це посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба заявив в ефірі "5 каналу" в середу, 2 березня.

"Робота над підготовкою виборів – це процес, який складається з такої кількості деталей, що там може заховатися ціла армія дияволів. І кожну цю деталь треба чітко відпрацьовувати… Потрібно чітко розуміти не просто, що в нас буде наступного дня після виборів, а до чого потім ці вибори призведуть в середньостроковій і в довгостроковій перспективі", - пояснив він.

Посол зауважив, що прийти до цих виборів необхідно лише за умови розуміння, як вони відбуватимуться і які наслідки матимуть: "І всі ці речі потрібно аналізувати з нашими партнерами за переговорним столом і, безсумнівно, рухатися в бік виборів, яким би складним цей процес не був. Тому що йдеться, по суті, в широкому сенсі про реінтеграцію в політичну систему України частини України". 

Зазначимо, як повідомляв "Укрінформ", міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр розраховує, що вибори на окупованих територіях Сходу України відбудуться в першій половині цього року. За його даними, ці питання будуть головними на порядку денному зустрічі голів МЗС "нормандського формату" у четвер, 3 березня, в Парижі.

Натомість представники українського МЗС переконують, що міністри закордонних справ завтра в першу чергу мають намір обговорити безпекові питання на Сході України.

Попередній матеріал
Допит екс-глави Генпрокуратури тривав 7 годин
Наступний матеріал
Всі КПВВ в зоні АТО перевели на весняний режим
Loading...

Безсмертний: Провести місцеві вибори на окупованих територіях до літа нереально

Про вибори на Донбасі можна говорити тільки після розв’язання безпекового питання – Безсмертний

Порошенко: Я не допущу дострокових парламентських виборів на цьому етапі

Аналітик: Поки Україна веде переговори - перспектива виборів на окупованих територіях має зберігатися