5.ua

У Одесі дуже швидко сформують спецпідрозділ "Шторм"

  Створення спецпідрозділу МВС з метою дієвого забезпечення громадського порядку та охорони важливих об’єктів у Одесі відбуватиметься в найкоротші терміни. Про це повідомили у МВС.


  Повідомляється, що відповідно до наказу МВС України від 14 квітня в структурі головного управління МВС України в Одеській області створюється батальйон патрульної служби міліції особливого призначення "Шторм".

  "Створення спецпідрозділу відбуватиметься в найкоротші терміни, без зайвих зволікань і процедур, в умовах повної відкритості і під безпосереднім контролем начальника Головного управління полковника міліції Петра Луцюка. Закликаємо всіх , хто відчуває готовність бути корисним Україні і стати на захист її державності та цілісності , правопорядку і безпеки громадян - вступати до лав новоствореного спеціального підрозділу міліції", - йдеться в повідомленні.

  Як зазначено, кандидати на службу в батальйоні повинні відповідати наступним вимогам: громадянство України; вік від 19 до 35 років ; повна загальна середня освіта; пройшли службу в Збройних силах України або в інших військових формуваннях; не притягувалися до кримінальної відповідальності.

  Перевагу буде надано тим, хто пройшов дійсну строкову службу в Збройних силах України, мають спортивні досягнення і хорошу фізичну підготовку.
  Попередній матеріал
  У Армянську тисячі кримських татар зустрічають Джемілєва
  Наступний матеріал
  Кабмін закрив кримські порти і аеропорт Сімферополя