5.ua

У нічних сутичках в Миколаєві поранено 15 осіб

  Під час сутичок поблизу пам’ятника героям-ольшанцям у Миколаєві постраждало 15 людей. Про це повідомляє обласне управління охорони здоров’я.

  Вночі тут побились і влаштували стрілянину "Народне ополчення Миколаєва", Самооборона місцевого Майдану і проросійські сепаратисти, які намагалися захопити будівлю Миколаївської облдержадміністрації. Стріляли саме проросійські активісти, від куль постраждали представники Самооборони Майдану. Один чоловік був госпіталізований з контузією – прямо біля нього вибухнула сильна петарда.

  При цьому багато людей отримали незначні поранення від попадання в них каміння та інших предметів, якими жбурляли опоненти. Напередодні, після того, як сепаратисти не виконали вимогу "Народного ополчення Миколаєва" прибрати свої намети з території біля пам'ятника героям-ольшанцям, прихильники Майдану пішли зачищати площу самостійно. Почалися зіткнення з використанням шумових гранат, фаєрів і петард. Активісти Самооборони Майдану та "Народного ополчення" відігнали учасників проросійського мітингу від будівлі ОДА до пам'ятника героям-ольшанцям, а там розібрали їх наметове містечко.

  Попередній матеріал
  МОЗ нарахувало 104 загиблих протестувальники
  Наступний матеріал
  Турчинов: сепаратисти стріляли по міліції і кидали гранати