nbnews.com.ua

У Нацгвардії почали впорядковувати експлуатацію транспорту добровольчих батальйонів

  Головне управління НГУ розпочало роботу з упорядкування експлуатації транспортних засобів, які використовуються добровольчими батальйонами у східних регіонах України.

  Про це повідомляє прес-служба Національної гвардії України.

  Згідно з повідомленням, протягом перших днів роботи оперативна група служби безпеки дорожнього руху ГУ НГУ виявила факти присвоєння членами добровольчих батальйонів цивільним автомобілям саморобних номерних знаків на кшталт військових, які відповідно Наказу Командувача НГУ належать військовим частинам 3027, 3066 та 3057.

  У прес-службі інформують, що оперативна група з'ясувала розташування п'яти одиниць автомобільного транспорту та вилучила саморобні військові номерні знаки. Автомобілі доставлено на штрафні майданчики Державної автомобільної інспекції.

  Щоб розробити дієвий механізм обліку зазначених транспортних засобів з подальшим приведенням порядку їх експлуатації до відповідних норм, у відомстві планують ряд службових нарад з керівництвом Міністерства внутрішніх справ, Департаменту Державної автомобільної інспекції та Управління патрульної служби поліції в місті Київ.

  Зазначається, що наразі немає законних підстав для того, щоб здійснити відомчу реєстрацію цих автомобілів.

  Як повідомляв 5.ua, Нацгвардії в зону АТО було з початку року передали близько 70 одиниць військової техніки.

  Попередній матеріал
  У Німеччині суд відпустив під заставу банкіра "сім'ї" Януковича
  Наступний матеріал
  Тристороння зустріч щодо газу може відбутися у вересні – міненергетики РФ
  Теги: