У НАТО прогнозують погіршення ситуації на Донбасі

  Ситуація на сході України нестабільна і може погіршитися вже найближчими днями.


  Про це заявив заступник Генсека НАТО Алексаднр Вершбоу в інтерв'ю DW.

  "Перемир'я повинне було заморозити конфлікт у тому стані, в якому він був на 19 вересня. Але, звичайно, з безперервною російською військовою допомогою, яка тече через неконтрольований державний кордон, бойовики посилили атаки на аеропорт "Донецьк", - зазначив він.

  Представник НАТО підкреслив, що така ситуація неприйнятна і що альянсі хочуть побачити повну імплементацію Мінських угод, включно з встановленням українською владою контролю над кордоном.

  За його словами, Росія повинна дати сепаратистам зрозуміти, що вона не підтримає призначені ними на 9 листопада "вибори", які світова громадськість все одно не визнає.

  "Ситуація дуже хитка. Припинення вогню в деяких місцях порушується і найближчими днями ситуація може серйозно погіршитися", - прогнозує Вершбоу.

  Нагадаємо, бойовики не припиняють обстрілювати українських силовиків. Також повідомлялось за, що підсумками попереднього дня у РНБО повідомили, що у зоні АТО поменшало штурмів, але путінські бандити продовжують здійснювати обстріли українських позицій.
  Попередній матеріал
  США та Туреччина почали перемови щодо протидії "Ісламській державі"
  Наступний матеріал
  Чернігівщина відзначила Всесвітній день ходьби