day.kiev.ua

У МЗС розповіли, кому і як надійде гуманітарна допомога на Луганщині

  У зв'язку зі складною гуманітарною та соціальною ситуацією на Донбасі, Президент України Петро Порошенко виступив з ініціативою щодо направлення до Луганської області міжнародної місії гуманітарної допомоги. Окрім вантажів, які підготовлені українською стороною, місія включатиме також і міжнародний компонент, зокрема, гуманітарну допомогу, надану Міжнародним Комітетом Червоного Хреста, США, ЄС, а також Росією.


  Про це йдеться в заяві Міністерства закордонних справ щодо направлення гуманітарної допомоги до Луганської області.

  "Надходження в Україну гуманітарних вантажів здійснюватиметься у відповідності до законодавства України та міжнародного права, а також з дотриманням підходів, що застосовуються Міжнародним Комітетом Червоного Хреста та повністю поділяються Україною і усією світовою спільнотою", - наголосили в міністерстві.

  "Логістичне супроводження Міжнародної місії гуманітарної допомоги, зокрема її доставка та розподіл, забезпечуватиметься представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста та України", - сказано в заяві.

  При цьому важливо, що гуманітарна допомога розподілятиметься виключно серед цивільного населення Луганщини, яке вже протягом тривалого часу потерпає від дій незаконних збройних формувань та терору, підкреслили в МЗС.

  Як повідомлялося, Президент США Барак Обама висловив підтримку діям Президента України Петра Порошенка, зокрема, його ініціативі щодо міжнародної гуманітарної місії для Луганська під егідою Міжнародного Комітету Червоного Хреста за участі ЄС, Росії, Німеччини та інших партнерів.
  Попередній матеріал
  Нового митрополита УПЦ (МП) виберуть уже післязавтра
  Наступний матеріал
  Бойовики намагаються зупинити наступ сил АТО
  Loading...