Миколаїв_снайпер 5.ua

У Миколаєві розпочалися навчання снайперів, ініційовані волонтерами

Снайпери 79-ї аеромобільної бригади мають персональні курси підвищення кваліфікації. Досвідчені інструктори розповідають бійцям правила маскування, стрільби, стратегію і тактику снайперської справи. Спеціальні збори триватимуть протягом місяця.

Іраклій свого часу відслужив 20 років у грузинській армії. Має чималий досвід бойових дій. На запрошення волонтерів, приїхав до Миколаєва - допомогти у вишколі українських снайперів. У своїх лекціях завжди розпочинає з найпростішого – як правильно зафіксувати позицію.

Цього разу лекції інструкторів слухають винятково досвідчені снайпери 79-ї аеромобільної бригади, які і самі мають чималий бойовий досвід. Боєць із позивним "Гром" каже, що професійні навички слід постійно вдосконалювати. Після тренінгу, чоловік знову вирушить на Схід.

Учасникам зборів не лише розповідають про точну стрільбу та вміле маскування. Упродовж навчань, їм влаштують низку тестів, щоб виявити психологічні та фізичні здібності кожного. Окрім того, оцінюють, як бійці вміють виконувати завдання під обстрілом, цього разу - умовним.

Започаткували тренувальні курси снайперів - волонтери. Вони ж закупили необхідний військовий інвентар.

Навчання миколаївських снайперів триватиме упродовж місяця. Волонтери сподіваються, що з часом такі ж курси організують і для інших підрозділів.

Наталя Приходько, Андрій Заворотній, Миколаївська область, "5 канал"

Попередній матеріал
На окупованому Донбасі перебувають близько 9 тис. військових РФ - Галушко
Наступний матеріал
Інститут ім. Амосова отримав перший в Україні кардіомобіль для немовлят

Київські волонтери закупили оптику для українських снайперів

День народження у шпиталі: українському снайперу потрібна допомога

Одному з найкращих снайперів-"кіборгів" потрібна допомога

Воїни-зенітники проводять навчання з протиповітряної оборони на Херсонщині