5.ua

У МВС розповіли, чого не вистачає батальйонам на Східному фронті

  Бійцям Нацгвардії та спецбатальйонів МВС зараз біля Іловайську критично не вистачає підтримки з боку бронетехніки та підрозділів ЗСУ з важким озброєнням.


  Про це на своїй сторінці у Facebook написав радник глави МВС Антон Геращенко.

  "Міністерство оборони з незрозумілих причин продовжує блокувати передачу важкого озброєння для добровольчих батальйонів МВС.  До цих пір не задоволені деякі заявки на автоматичні гранатомети, снайперські гвинтівки, протитанкові рушниці - подані ще в травні місяці", - зазначив радник глави МВС.

  Також він зазначив, що бойова співпраця між правоохоронним та оборонним відомствами до цих пір має проблеми.

  "Це при тому, що Президент і Прем'єр Міністр давали прямі доручення міністрам оборони Ковалю і Гелетею передавати зброю МВС. Але ці доручення губилися в надрах бюрократичної машини Міністерства оборони навіть після того, як Президент звільнив начальників Департаментів озброєння і матеріально-технічного постачання за провали в роботі.  Також державний концерн "Укроборонпром" гальмує питання про продаж МВС і Нацгвардії 10 танків, замовлених на заводі імені Малишева. Їх саме зараз дуже не вистачає біля Іловайську!", - написав Геращенко.

  Він також проінформував про людські втрати добровольчих підрозділів та МВС на Сході з початку проведення антитерористичної операції.

  "Ми не приховуємо наші втрати. З початку АТО в боях з терористами загинули 32 бійця Національної гвардії і 32 міліціонера і батальйонів міліції спеціального призначення. Всього 64 героя!", - повідомив Геращенко.

  Нагадаємо, вчора біля Іловайську затримано драматурга з Франції, який працював на "ДНР".
  Попередній матеріал
  707 учасників АТО подали заявки на отримання земельних ділянок
  Наступний матеріал
  Порошенко підписав закон, що значно розширює права правоохоронців і прокурорів у зоні АТО
  Loading...