5 канал

У МВС найкращим бійцям вручили понад 70 нагород

У МВС вручили понад 70 нагород найкращим бійцям спецпідрозділів, працівникам поліції та нацгвардійцям, які захищали Україну в зоні АТО.

Вітали захисників міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та глава Національної поліції Україна Хатія Деканоідзе. Нагородили бійців, зокрема, орденами: "За мужність" ІІІ ступеня та Данила Галицького, медалями: "За військову службу Україні" та "Захиснику Вітчизни". Також уперше вручили таку відомчу нагороду як пам'ятний знак "Захиснику Маріуполя". Отримали їх бійці, які проявили відвагу під час виконання службових обов'язків у Маріуполі.

"Сьогодні ми окремо дякуємо тим, хто брав участь в операції зі звільнення Маріуполя торік, хто починав цю операцію, хто зробив усе, щоб Маріуполь не дістався ворожій окупаційній армії. Сьогодні ми вперше вручаємо тут нагороду за оборону Маріуполя", - зазначив Аваков.

"Велика честь, мої дорогі друзі служити разом з вами. Ми всі розуміємо, що таке війна. Я особисто це все добре розумію. І спасибі велике, що ви всі захищали і захищаєте батьківщину", - додала Деканоїдзе.

Нагадаємо, 4 листопада Президент нагородив 210 військових та співробітників МВС, які брали участь в АТО.

5 канал

Попередній матеріал
За ніч терористи 30 разів відкривали вогонь по українських позиціях – штаб АТО
Наступний матеріал
У Києві презентували аудіоверсію роману Сергія Лойка "Аеропорт"