У місії ОБСЄ розкрили плани щодо шостого раунду переговорів у Мінську

  Рішення про відведення від лінії зіткнення танків та озброєнь калібром менше 120-ти міліметрів мають ухвалити під час наступної зустрічі Тристоронньої групи в Мінську.

  Принаймні, на це сподіваються у спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ. Водночас, як зауважив заступник глави місії Олександр Хуг, для контролю ситуації у зоні АТО спостерігачі планують використати більшу кількість безпілотників.

  "Ми багато разів намагалися заохотити обидві сторони відвести озброєння, зокрема, те, що калібром менше 100 мм. Учора я повернувся з Мінська, де перебував на п'ятому раунді переговорів робочої групи з питань безпеки і з Тристоронньою контактною групою. Як відомо, спеціальна моніторингова місія координує роботу із безпековою групою. Це була конструктивна зустріч і ми сподіваємося, що наступної, яка запланована на 21 липня, буде досягнуто конкретні домовленості", - заявив Хуг.

  Нагадаємо, після засідання тристоронньої Контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі 7 липня новий спецпредставник ОБСЄ Мартін Сайдік повідомив, що "справи дійсно просуваються". "Наступного разу через два тижні ми можемо сподіватися на якісь конкретні кроки", - заявив Сайдік.

  Попередній матеріал
  До СБУ надійшло 602 тис. заяв на отримання перепусток через лінію розмежування
  Наступний матеріал
  Прокуратура викрила продаж військових літаків за ціною металобрухту