тристороння контактна група ZN.ua

У Мінську сьогодні засідають усі чотири робочі підгрупи Тристоронньої контактної групи

  У Мінську сьогодні засідають усі чотири робочі підгрупи Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Сході України.

  Про це повідомляє Міністерство закордонних справ Білорусі. Крім того, очікується, що сьогодні в Мінську зберуться і представники самої Тристоронньої групи. Остання така зустріч відбулася тиждень тому, 20 січня.

  Тоді прес-секретар представника від України Леоніда Кучми повідомила, що ватажки терористів не виконують рекомендації переговірників і зірвали обмін заручниками, навмисно висунувши неприйнятні умови. Після засідання представник ОБСЄ у групі Мартін Сайдік заявив, що Київ веде прямі перемови з сепаратистами щодо обміну полоненими.

  Уповноважений Президента з питань мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко повідомила, що бойовики зривають ці переговори, навмисно висуваючи неприйнятні умови.

  Нагадаємо, 13 січня у Мінську домовилися про звільнення понад 50 людей, затриманих обома сторонами конфлікту. Обмін мав відбутися до 20 січня, проте бойовики його зірвали.

  Попередній матеріал
  У Верховній Раді склали присягу новопризначені судді КС
  Наступний матеріал
  У центрі Києва викрили підпільне казино, яке працювало у ресторані

  У Мінську зібралася політична підгрупа Тристоронньої контактної групи

  Кучма і Сайдік обговорили наступне засідання Тристоронньої контактної групи

  Підсумки зустрічі Тристоронньої контактної групи: зрив обміну заручниками та обстріли попри режим тиші

  У Мінську триває засідання Тристоронньої контактної групи