тристороння контактна група ZN.ua

У Мінську сьогодні відбудуться консультації тристоронньої контактної групи

  Консультації тристоронньої контактної групи відбудуться сьогодні у столиці Білорусі. Вкотре, на порядку денному, реалізація положень Мінських угод. 

  Перед консультаціями заплановані перші засідання чотирьох робочих підгруп. Їх створили на попередній зустрічі контактної групи 6 травня. Вони займатимуться безпекою, політичними процесами, економікою та гуманітарними аспектами Мінських угод. Напередодні зустрічі у Мінську Президент Петро Порошенко зустрівся з представниками України у переговорному процесі. Наголошував на неухильності курсу України на припинення вогню та відведення важких озброєнь. Особливим завданням стало швидше визволяти бранців з полону бойовиків. 

  Як ми уже повідомляли раніше, на зустрічі контактної групи 6 травня вдалося погодити склад спеціальних підгруп, які шукатимуть компроміси щодо розв'язання конфлікту. Діяльність спеціальних робочих груп мають координувати представники ОБСЄ. Політична група має погодити формат та дату проведення виборів за українським законодавством на тимчасово окупованій території. 

  Попередній матеріал
  Очікування, які покладались на Мінські домовленості не виконали - Розмазнін
  Наступний матеріал
  Парламентарі сьогодні розглядатимуть приватизацію держмайна

  Порошенко провів нараду з дипломатами та силовиками напередодні зустрічі контактної групи у Мінську

  Зустріч тристоронньої контактної групи у Мінську проведуть 2 червня

  Контактні підгрупи щодо Донбасу зустрінуться у Мінську 2 червня

  Контактні підгрупи у Мінську обговорили обмін заручниками та відведення озброєнь - ЗМІ