Twitter/ МИД Беларуси

У Мінську проходить закрита зустріч політичної підгрупи щодо врегулювання ситуації на Донбасі

  Сьогодні, 3 листопада, робоча група з політичних аспектів врегулювання на сході України проводить закриту зустріч у Мінську.

  Про це повідомляється у Twitter МЗС Білорусі. 

  "У Мінську в закритому режимі зустрічається Робоча група з політичних аспектів врегулювання на сході України", - йдеться в повідомленні.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше Дарка Оліфер, речниця представника України у контактній групі Леоніда Кучми, на свій сторінці у Facebook повідомила, що у вівторок о 18:00 за київським часом також відбудеться відеоконференція тристоронньої контактної групи з врегулювання кризи на Донбасі. В онлайн-перемовах візьмуть участь і представники бойовиків окремих районів Донецької та Луганської областей. 

  Нагадаємо, 27 жовтня 2015 року під час зустрічі у Мінську сторони домовилися про засідання з допомогою відеоконференції. Тоді члени підгруп домовлялися про обмін заручників та недопущення провокацій у зоні АТО, які можуть зірвати Мінські домовленості. Крім того, політична підгрупа Тристоронньої контактної групи вирішила, коли можна провести вибори на Донбасі.

  Попередній матеріал
  США розробляють національну стратегію "боротьби" з магнітними бурями
  Наступний матеріал
  У Москві співробітникам української бібліотеки погрожують затриманням