5.ua

У Міноборони пояснили повільність АТО бажанням уникнути жертв серед цивільних

  Силовики могли б зачистити схід України від терористів, але остерігаються жертв серед мирних мешканців. Так чільник Міністерства оборони Михайло Коваль пояснив повільний перебіг антитерористичної операції.


  Він наголосив: у Міноборони вирішили оточити і блокувати осередки сепаратизму, замість зрівняти їх із землею. Головним оплотом проросійських бойовиків лишається Слов'янськ. За офіційними даними, під час наступу на місто загинули четверо бійців Національної гвардії, а також три десятки бойовиків. У МВС стверджують: загинули саме терористи, а не цивільне населення, яке зловмисники намагалися використовувати, як живі щити.

  "Є два варіанти. Перший варіант - це підтягнути важку артилерію, в тому числі реактивну, самольоти, вертольоти, змішати з землею цей населений пункт, поставити жовто-блакитний прапор і відрапортувати, що завдання виконано. Другий варіант, яким ми саме керуємося і робимо, це поступове блокування, знищення диверсантів і терористів, а також недопущення каліцтва і втягування у бойові дії цивільного населення" – зазначив Михайло Коваль.

  Сепаратисти у Слов'янську, тим часом, сіють паніку. Самопроголошений "мер" В'ячеслав Пономарьов заявив: на місто рухається колона бронетехніки. Каже, до Слов'янська стягують не лише військових, а й, нібито, і бойовиків та найманців, а ще – важку артилерію. За словами лідера сепаратистів, привезли нібито й реактивну установку залпового вогню "Град". Захищатися ж від наступу терористи планують посиленими барикадами.

  Сьогодні ж терористи віддали родичам тіло ще одного закатованого ними молодого українця.
  Попередній матеріал
  У Слов’янську терористи віддали родичам тіло ще одного закатованого українця
  Наступний матеріал
  На Луганщині терористи обстріляли блокпост і знищили радіолокаційну станцію
  Loading...