Фото ipress.ua

МВС: сепаратисти викрали чільника міліції Краматорська, але роботі не заважають

  Озброєні представники так званої "Донецької республіки", які напередодні увійшли до будівлі міліції у Краматорську, вивезли до Слов'янська полковника Віталія Колупая. Там вони планують провести з ним переговори – повідомляє обласне управління МВС. Водночас, як повідомили 5-му каналу у прес-службі обласного управління МВС, невідомі не заважають роботі краматорських силовиків та не висувають вимог.

  Подробиці телефоном розповів речник МВС у Донецькій області Ігор Дьомін: "Группа из 10-ти человек пришла в здание, вооруженных, и находятся по данный момент. Вооружены, никаких требований пока не выдвигают. Сейчас с ними ведём переговоры и также решаем вопрос о правовой квалификации их действий. Это представители, скажем так, "Донецкой народной республики", как они себя представляют. Они и возле здания, и в здании, но они не блокируют и работе не мешают, они просто находятся в здании".

  Нагадаємо, інформація про захоплення з’явилася напередодні. Як повідомили місцеві ЗМІ – екстремісти із автоматами увірвалися до будівлі і вимагали видати їм зброю. Втім, у понеділок ввечері міліціонери не підтвердили захоплення, та заявили – бойовики насправді з’явилися поруч із будівлею. У школі, котра знаходиться навпроти захопленого приміщення, сьогодні скасували заняття.

  Попередній матеріал
  Держдеп: США виділили $5 млрд на підтримку демократії України, але Майдан не спонсорували
  Наступний матеріал
  ГПУ наполягає: Сашко Білий застрелився сам