У мережі з’явилось нове відео злітної смуги Донецького аеропорту

  Зйомка здійснена з безпілотника і датована 30-м квітня 2015-го року.

  У мережі з'явилося нове відео злітно-посадкової смуги Донецького аеропорту, датоване 30 квітня 2015 року. Відео і коментар до нього з’явилось на Facebook-сторінці Олексія Тамразова - одного із власників видання Insider. Він підкреслив, що на поданих кадрах не видно серйозних пошкоджень злітної смуги після масштабних боїв за аеропорт.

  У повідомленні зазначено: "30 квітня 2015 року ми облетіли донецький аеропорт (хтось намагався влучити в БПЛА з автомата на 600 метрах, чутно на відео з 2:15 хв.) та не знайшли "повністю виведену з ладу злітно-посадкову смугу". Нам розказували зовсім інше..."

  Тамразов нагадує, що 20 січня 2015 року речник АТО Андрій Лисенко заявив: "В аеропорту Донецька в результаті бойових дій вщент знищена злітно-посадкова смуга".

  На поданому відео (розміщеному на каналі під назвою "z" у відеохостингу YouTube) безпілотник пролітає над злітно-посадковими смугами донецького аеропорту, які виглядають досить цілими у порівнянні з навколишніми будівлями. Однак, на смугах і біля них містяться непоодинокі вирви від вибухів.

  Попередній матеріал
  Родинам загиблих унаслідок нічної стрілянини в Києві обіцяють виплатити компенсації та надати житло
  Наступний матеріал
  Джефрі Пайєтт закликав Росію дотримуватися Мінських угод

  "Кіборги" приїхали до Києва на відкриття фотовиставки про Донецький аеропорт

  ОБСЄ: навколо Широкиного і Донецького аеропорту активізувалися бої

  Донецький аеропорт сьогодні (ФОТО)

  З'явилось відео обстрілу Донецького аеропорту "Градами" з житлових кварталів