5.ua

У Маріуполі сепаратисти знову зняли український прапор та побили перехожого

  Правоохоронці Маріуполя затримали кількох нападників під час спецоперації зі звільнення міськради. У міліції зазначають – у будівлі знайшли коктейлі Молотова, пляшки з алкоголем та символіку так званої "Донецької народної республіки". Водночас, за інформацією інтернет-видання "Цензор", під час штурму вбили одного терориста, та ще двох затримали. Зараз під мерією – сепаратистський мітинг, вже відбулися й перші сутички.


  Найсвіжіші подробиці 5-му каналу повідомила місцева журналістка Тетяна Ігнатченко. За її даними, сепаратистські мітингарі побили одного перехожого. На ньому не було жодної української символіки чи чогось подібного, тому причина агресії невідома. Його повалили на землю і били ногами, але міліції вдалось відбити постраждалого у сепаратистів і вивезти геть у автозаку.

  Учасників збіговиська журналістка нарахувала близько 3-х сотень. На місці також побували і солдати Внутрішніх військ, яких, проте, було дуже небагато – приблизно 2 десятки. Вони відійшли, тож сепаратисти знову просочилися у цю будівлю і знову зняли український прапор – повідомила Тетяна Ігнатченко.

  Напередодні сепаратисти, що раніше утримували міськраду, – перекрили дороги у центрі Маріуполя та почали створювати барикади. Центральний проспект Леніна перегородили з двох боків транспортом. Згодом – підпалили частину шин та тролейбус. Автомобільний рух був паралізований, у місті почали лунати сирени. Чутно було й звуки пострілів. За свідченнями очевидців – міліції поблизу місць заворушень не помітили. Сепаратисти закликали містян прийти і підтримати їх, але люди на такі заклики сепаратистів не піддалися.

  Напередодні сепаратисти, що раніше утримували міськраду, перекрили дороги у центрі Маріуполя та почали створювати барикади. Центральний проспект Леніна перегородили з двох боків транспортом. Згодом – підпалили частину шин та тролейбус. Автомобільний рух був паралізований, в місті почали лунати сирени. Чутно було й звуки пострілів. За свідченнями очевидців – міліції поблизу місць заворушень не помітили. Сепаратисти закликали містян прийти і підтримати їх, але люди на заклики сепаратистів не піддалися.

  Нагадаємо, сьогодні під ранок міськрада була звільнена від сепаратистів. Біля будівлі люди в робочому одязі та волонтери почали розбирати барикади. ДО міськради зійшлись місцеві самооборонці та містяни, а біля будівлі міськради стояли кілька міліцейських машин.
  Попередній матеріал
  У Ризі заборонили "Російський марш" в День Перемоги
  Наступний матеріал
  Усі міністри подались до Харкова – на виїзне засідання