5.ua

У Маріуполі сепаратисти знову сходяться до міськради  Подробиці "5-му каналу" телефоном розповіла місцева журналістка Тетяна Ігнатченко.


  "Зараз ситуація в Маріуполі змінюється, і змінюється доволі стрімко. Активісти відійшли, ті, які розбирали барикади. Наразі сепаратисти збирають свої сили, згуртувалися і підходять до будівлі міськради. Основну частину поки що становлять агресивно заряджені люди похилого віку, жінки - дуже багато жінок. Є серед них і молодики спортивної статури. Тобто, зараз ситуація серйозно загострюється і є інформація, що на місце події викликані бійці Внутрішніх військ" – повідомила журналістка.

  Напередодні сепаратисти, що раніше утримували міськраду, перекрили дороги у центрі Маріуполя та почали створювати барикади. Центральний проспект Леніна перегородили з двох боків транспортом. Згодом – підпалили частину шин та тролейбус. Автомобільний рух був паралізований, в місті почали лунати сирени. Чутно було й звуки пострілів. За свідченнями очевидців – міліції поблизу місць заворушень не помітили. Сепаратисти закликали містян прийти і підтримати їх, але люди на заклики сепаратистів не піддалися.

  Нагадаємо, сьогодні під ранок міськрада була звільнена від сепаратистів. Біля будівлі люди в робочому одязі та волонтери почали розбирати барикади. ДО міськради зійшлись місцеві самооборонці та містяни, а біля будівлі міськради стояли кілька міліцейських машин.
  Попередній матеріал
  Ставлення українців до Росії різко погіршилось – соцопитування
  Наступний матеріал
  МВС: Міліція Маріуполя звільнила від нападників будівлю міської ради