фото newsfiber

У Маріуполі поховали убитого міліціонера і розслідують розбійний напад

  За фактом розбійного нападу на військову частину та підпалу прокуратури у Маріуполі відкрили кримінальне провадження. Про це повідомляє Донецька прокуратура Південного регіону з нагляду за дотриманням законів у військовій сфері.


  Також у Маріуполі попрощалися з начальником міської Державтоінспекції Віктором Саєнком, якого бойовики застрелили 9-го травня. Крім того, пожежники загасили пожежу у будівлі міськради, де сталося займання на четвертому поверсі.

  Водночас, відучора у місті посилили охорону – патрулювання перевели на цілодобовий режим. Зокрема, якщо раніше патрулі складалися з 15 чоловіків, то зараз їх удвічі більше. На такий крок пішли, щоб призупинити пограбування та мародерства. Водночас, громадський транспорт та продуктові магазини у місті працюють.

  Тим часом, виконувати обов'язки керівника міліції тимчасово призначили Олега Моргуна. Адже чинний керівник зник після атаки на приміщення управління 9-го травня, і досі про його місце перебування достеменно не відомо. Низка ЗМІ і блогерів з посиланням на різні джерела повідомили про те, що міліціонера повісили терористи в районі місцевого аеродрому.
  Попередній матеріал
  Біля кількох міст Донецької області зруйновані блокпости сепаратистів
  Наступний матеріал
  Литва обирає президента – найбільші шанси у Грибаускайте