Фото з Twitter @EuroMaydan

У Маріуполі ДНР, бізнес і міська влада підписали меморандум про порядок

  У Маріуполі керівники великих підприємств міста, мер, в. о. керівника міської міліції та лідер прибічників ДНР у Маріуполі підписали Меморандум про порядок і безпеку.


  Про це повідомила прес-служба холдингу "Метінвест", що контролюється групою СКМ Ріната Ахметова.

  У Меморандумі закріплені спільні ініціативи щодо забезпечення громадської безпеки в Маріуполі та пропозиції до київської влади.

  Ініціювали підписання керівники металургійних комбінатів ім. Ілліча та "Азовсталі", які входять до Метінвесту, а також міський штаб народної дружини.

  Коментуючи підписання Меморандуму, генеральний директор ММК ім. Ілліча , керівник міського штабу народної дружини Юрій Зінченко зазначив: "Ми всі пам'ятаємо, що сталося 9 травня. Наша головна мета – уникнути подібних подій у майбутньому й повернути до Маріуполя мир і порядок. Для цього ми вже багато чого зробили. Ми домоглися, щоб з міста пішли війська. Ми показали, що самі можемо забезпечувати порядок і боротьбу із злочинністю у місті. Ми відновили нормальну роботу міської міліції і підняли жителів на створення народної дружини. Серед підписантів Меморандуму – люди, у яких різні й навіть протилежні політичні погляди та переконання. Але нас об'єднує любов до Маріуполя і бажання не допустити в Маріуполі кровопролиття. Тому ми хочемо сьогодні дати старт новим ініціативам щодо забезпечення порядку. Цивілізований діалог між різними політичними силами – це сьогодні гарантія спокою для мирних жителів. Це найголовніша цінність".

  " Підписуючи Меморандум про порядок і безпеку, ми посилаємо два сигнали. Один – радикально налаштованим громадянам. Ми разом пропонуємо їм скласти зброю, здати її органам правопорядку. Другий сигнал ми хочемо адресувати військовим керівникам і владі – ми пропонуємо прибрати всі блокпости на в'їздах до Маріуполя.  ", - зазначено в Меморандумі.

  Нагадаємо, сьогодні в результаті нападу на блокпост Національної гвардії, що його здійснили терористи на в"їзді в Маріуполь, під обстріл потрапила і знімальна група 5-го каналу.  
  Попередній матеріал
  Регіони підтримали децентралізацію і пропонують внести зміни до Конституції - Кабмін
  Наступний матеріал
  МЗС рекомендує утриматися від відвідин Сербії через надзвичайний стан