фото Twitter / Sergey Osadchiy

У Маріуполі триває бій - до міста підтягнули війська і техніку

  В результаті протистоянь, як зранку точаться в Маріуполі, вже є жертви. В місто зайшла військова техніка Збройних сил України. За свідченнями очевидців – терористи використовують вогнепальну зброю та гранати. Вони зайняли міське управління міліції і звідти ведуть вогонь звідти.


  Зранку сепаратисти атакувати маріупольське управління міліції та вдерлися всередину. Наразі біля відділку триває збройне протистояння. Водночас, був і конфлікт поблизу військової частини, виїзд з якої намагалися заблокувати агресивно налаштовані містяни.

  Олег Ляшко у своєму Facebook повідомив: терористи, орієнтовно 30 осіб, захопили приміщення УВС. Терористи стріляють з автоматичної зброї, використовують гранати. Зовні на допомогу прибули БТР і війська, стріляють на ураження. З будівлі напроти поліклініки проти силовиків працюють російські снайпери, каже народний депутат.

  За його даними, серед терористів – вісім убитих, серед оборонців – всі живі, але багато поранених. Операція нападу була добре спланована, серед місцевих міліціонерів є зрадники, які допомагали ворогу, каже Олег Ляшко. Частину Нацгвардії теж завчасно блокували місцеві сепаратисти, щоб солдати не змогли прийти на допомогу.

  Згодом нардеп повідомив: приміщення УВС Маріуполя повністю блоковано по периметру українськими військами в технікою. Терористи забарикадувалися всередині і відстрілюються.

  Інформацію про бій біля управління міліції підтверджує міський сайт 0629.com.ua - там чути кулеметні черги. Журналісти повідомляють про щонайменше 2-х важкопоранених. Неподалік місця подій - багато цивільних.

  За інформацією, наданою 5-му каналу місцевою журналісткою Тетяною Ігнатченко, місцеві лікарі наразі підтвердили загибель одного чоловіка, віком біля 50-ти років, ще шість людей отримали поранення. БМП і БТР зайшли в місто з різних кінців, зараз техніка знахиться у середмісті. Бій, за словами джерела, точиться дуже серйозний, терористи використовують гранати і важку зброю.

  Маріупіль Новости Донбасса1

  Маріупіль Новости Донбасса2

  Маріупіль Новости Донбасса3

  Маріупіль Новости Донбасса4

  фото "Новости Донбасса"


  Попередній матеріал
  Внаслідок сутичок у Бангкоку є четверо постраждалих
  Наступний матеріал
  Росія дасть Білорусі кредит у розмірі $2 млрд