marguvd.gov.ua

У Маріуполі четверо бойовиків здалися міліції

Четверо терористів розкаялися та здалися правоохоронцям у Маріуполі.

Про це повідомляє прес-служба Маріупольського міськуправління МВС.

"До Маріуполя повернулися 4 учасники незаконних збройних формувань, які пошкодували, що перейшли на бік "ДНР", і тепер каються. Вони повністю сприяють правоохоронним органам у затриманні своїх ще воюючих спільників", - йдеться у повідомленні.

Крім того, зазначається, нещодавно суд виправдав 39-річного маріупольця, який кілька місяців провів у лавах терористів, ніс службу на блокпосту біля Путилівського мосту в Донецьку.

"Коли Донецький аеропорт почали обстрілювати, фігурант злякався за життя і попросився у відпустку. Потім чоловік зізнався, що за мізерні гроші і величезний ризик для життя повинен був виконувати накази командирів"ДНР". Це і підштовхнуло його залишити так звану "народну республіку", - передає прес-служба.

Повернувшись в Маріуполь, чоловік був затриманий співробітниками міліції, після чого визнав помилковість своїх рішень і розкаявся.

Враховуючи співпрацю з правоохоронцями та надання цінної інформації про інших терористів, а також беручи до уваги той факт, що більше року учасник незаконних збройних формувань веде мирне життя, суд постановив звільнити чоловіка від кримінальної відповідальності. 

/
/
/

Нагадаємо, бойовик "ДНР" скористався програмою СБУ щодо амністії та повернувся до мирного життя.

Як повідомляв 5.ua, СБУ розпочала програму повернення на підконтрольну Україні територію учасників "ДНР/ЛНР", які добровільно відмовилися від участі в терористичних угрупованнях і не чинили тяжких злочинів.

Нагадаємо, частиною 2 ст. 258-3 Кримінального кодексу України передбачене звільнення від кримінальної відповідальності особи, яка добровільно повідомила правоохоронний орган про терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, вчинених у зв'язку зі створенням або діяльністю відповідної групи чи організації – якщо в діях звинуваченого немає складу іншого злочину і він не є організатором і керівником терористичної групи чи терористичної організації. Аналогічні положення містять статті 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань), 258-5 (фінансування тероризму) КК України.

Попередній матеріал
Документальна стрічка "Майдан" Сергія Лозниці здобула гран-прі на фестивалі в Нюрнберзі
Наступний матеріал
Фотограф із Південної Африки відобразив у знімках всю велич океану