Фото newsline.com.ua

У Макіївці шахтарі не дозволили сепаратистам зняти український прапор

  У Макіївці Донецької області сепаратисти прийшли на шахту, щоб зняти український прапор, однак шахтарі їм цього не дозволили.


  Про це на своїй сторінці у Facebook пише народний депутат від "Батьківщини" Володимир Ар‘єв.

  За його словами, у четвер ввечері, 8 травня, група сепаратистів хотіла зірвати державний прапор України, однак "робітничому люду це не сподобалося і вони чітко вказали гостям напрямок руху. Гості обурились і пообіцяли закидати ствол шахти вибухівкою".

  Депутат відзначає, що на шахті з'явилася самооборона від сепаратистів, "кажуть, випадок далеко не одиничний".

  Місцеві жителі також розповіли, що після відключення українських каналів припинили дивитися телевізор, "бо нервів не вистачає".

  "У злих "бендер" вірять менше, ніж в інопланетян. А от на російських зелених чоловічків та примкнулих до них місцевих покидьків дивляться чимдалі зліше", - пише Ар‘єв.

  Як повідомили в Донецькій обласній держадміністрації, у Донецькій області зберігається силова протидія, пов‘язана з проведенням антитерористичної операції.

  Зокрема, напруженою ситуація зберігається у Донецьку, Дзержинську, Горлівці, Єнакієвому, Костянтинівці, Краматорську, Червоному Лимані, Маріуполі, Слов‘янську і Слов‘янському районі.

  У Донецькій ОДА також зазначають, що в ряді населених пунктів області сепаратисти продовжують агресивно агітувати населення за участь у так-званому "референдумі".
  Попередній матеріал
  В Україні відзначають 69-у річницю перемоги у Великій Вітчизняній війні
  Наступний матеріал
  США ввели санкції проти російського банку через Сирію