фото YouTube

У Луганську поновився бій прикордонників з терористами

  Тимчасове припинення бойових дій між прикордонниками Луганського загону та терористами закінчилося. Близько 13:30 на південній околиці Луганська знову розпочався бій.


  Як повідомляє прес-служба ДПСУ, протягом 30 хвилин у зоні конфлікту тривало перемир’я, яке було досягнуто за підтримки громадських активістів, народних депутатів України та небайдужих громадян. За цей час з території прикордонного підрозділу вивезли поранених. Також від місця збройного зіткнення були вивезені поранені та вбиті бойовики.

  Нагадаємо, починаючи із 4:00 кількасот терористів не припиняють спроб штурму управління Луганського прикордонного загону. Речник АТО звітує про успішну авіапідтримку оточених бійців і знищення ворожих мінометів, однак наразі ці дані неможливо підтвердити. За іншими даними, повноцінно використовувати авіацію не наважились через те, що терористи ховаютьсяміж будинками і навіть у квартирах місцевих мешканців.

  Натомість, екс-голова Служби зовнішньої розвідки України генерал Микола Маломуж під час прес-конференції сказав, що на допомогу прикордонникам прямує український спецпідрозділ, але з величезним запізненням. За його словами, під час атаки на кордоні Луганської області з Росією в районі подій не було жодного спецпідрозділу швидкого реагування.

  Бій із терористами триває вже більше 11 годин. Місцеві мешканці підтверджують, що між будинками ховаються озброєні представники так званої "армії південого сходу". Оборонці ведуть бій, увімкнувши в гучномовцях державний гімн України.
  Попередній матеріал
  На Луганщині військовослужбовцям нададуть 600 га землі під забудову
  Наступний матеріал
  У Лондоні пройшов мітинг проти рішення Франції продавати Росії військові кораблі