slovovolyni.com

У київському військовому госпіталі перебуває 60 поранених під час АТО

  За період проведення антитерористичної операції до Головного військово-медичного клінічного ордена Червоної Зірки центру "Головний військовий клінічний госпіталь" було доставлено 140 поранених військовослужбовців Збройних Сил України, 35 з них у важкому стані, 55 – середньої важкості. Про це повідомив директор Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України, полковник медичної служби Віталій Андронатій. пише УНІАН.


  За його словами, сьогодні у столичному госпіталі перебуває 60 поранених.

  "З них 50 – військовослужбовці Збройних Сил України, 10 – представники інших військових формувань", – зазначив він.

  Як зауважив директор Військово-медичного департаменту, у Збройних Силах України існує чітка, дієва система медичного забезпечення. Так, перша медична допомога надається пораненому вже на полі бою, безпосередньо на місці отримання військовим поранення. Адже там є санітарний інструктор з необхідними медичними засобами. Після цього кваліфікована невідкладна медична допомога надається військовослужбовцям, які її потребують, у військово-медичних установах.

  Говорячи про поранення, які отримують військовослужбовці під час проведення АТО, полковник підкреслив, що в першу чергу йдеться про поранення кінцівок.

  "Як правило, вони менш захищені, тому приблизно 70% поранених – це травматологічні хворі", – зазначив він.  Попередній матеріал
  Бій прикордонників з терористами у Маринівці завершився - Держприкордонслужба
  Наступний матеріал
  Обама заявив, що хотів би бачити Шотландію у складі Британії