У київській школі встановили меморіальну дошку на честь бійця, який загинув у зоні АТО

  Меморіальну дошку на честь загиблого військовослужбовця Збройних Сил України Артура Яроша встановили у столичній школі номер 140, де навчався боєць.

  Влітку торік його мобілізували до 11-го батальйону територіальної оборони. Під Дебальцевим, восени, отримав осколкове поранення, та вже за два місяці знову поїхав на передову. Загинув 28-річний Артур Ярош у березні на Донеччині. Ініціаторами увічнення пам'яті героя виступили однокласники Артура та директор школи, який був його класним керівником. На урочистості, окрім шкільних товаришів, прийшли бойові побратими, рідні та друзі загиблого воїна.

  "Це брат. Це той брат, який прикриє тобі спину і закриє тебе своїм тілом. Такі люди гинуть", - висловив сум Вадим, військовослужбовець 95-ї аеромобільної бригади.

  "Він казав: дівчата, хто ж як не я буде захищати вас?! Я пам"ятаю Артура дійсно доброю, чуйною людиною. Незважаючи ні на що, він пішов захищати Батьківщину", - розповіла Оксана Тищенко, подруга загиблого військовослужбовця ЗСУ.

  "Багато поколінь буде дивитися і гордитися тим, що він навчається в тій школі, в якій колись навчався справжній герой", - з повагою сказала Олена Ізбаш, учениця 11-го класу.

  Попередній матеріал
  В США 11-річний вундеркінд отримав три дипломи про закінчення коледжу
  Наступний матеріал
  На лондонській виставці продемонстрували можливості 3D-друку
  Теги:

  За минулу добу в зоні АТО загинув один мирний мешканець і троє українських військових – Лисенко

  Міноборони звітує про виплату бійцям АТО більше 14 млн грн бойових виплат та премій

  Усі бійці АТО зможуть їздити у київському метро безкоштовно

  Хроніка АТО за добу: один український військовий загинув, бойовики ведуть вогонь по усій лінії розмежування