У Києві представили проект допомоги у працевлаштуванні ветеранам АТО

  Цей проект спрямований на допомогу учасникам АТО в їх працевлаштуванні.

  Громадська організація "Координаційний центр допомоги учасникам АТО" і національний портал Rabota.ua ініціюють проект з допомоги у працевлаштуванні учасників антитерористичної операції на сході України, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Цей проект спрямований на допомогу учасникам АТО в їх працевлаштуванні... Сьогодні велика кількість людей демобілізовані, вони повертаються додому, і крім того, що їм потрібна допомога в реабілітації, для них для всіх важливе питання працевлаштування. Тому питання соціальної адаптації є не менш важливим для цих людей. Тому разом з порталом Rabota.ua ми вирішили розпочати новий проект", - заявила ініціатор "Координаційного центру допомоги учасникам АТО", народний депутат фракції "Самопоміч" Ірина Сисоєнко.

  Вона зазначила, що учасникам АТО необхідно допомогти не тільки психологічно адаптуватися, а й навчити новим професіям, щоб роботодавці мали всі підстави робити вибір на користь учасників АТО. За словами директора департаменту маркетингу та зв'язків з громадськістю порталу Rabota.ua Максима Немеша, досвід роботи порталу "дозволить нашим експертам відповісти на питання, що стосуються ринку праці України, а понад 40 тис. вакансій на порталі допоможуть ветеранам АТО швидко оцінити власні сили і активно включитися в пошук роботи".

  Крім того, Немеш також зазначив, що зараз починається підготовчий етап роботи, і на цьому етапі основним напрямком буде надання демобілізованим учасникам АТО знань про ринок праці та актуальні вакансії, знайомство з роботодавцями та пропозиціями роботи, а також удосконалення резюме та проходження співбесід.

  Попередній матеріал
  Туреччина передала до Луганської області 20 тонн гуманітарної допомоги
  Наступний матеріал
  На Луганщині бійці АТО відбили спроби диверсантів проникнути на підконтрольну Україні територію

  США поділиться з Україною досвідом з психологічної реабілітації бійців - Міноборони

  Президент нагородив орденами понад 260 бійців АТО

  Бійці АТО дали відсіч ворожим диверсантам у Кримському - прес-центр

  У Слов'янську вшанували пам'ять перших загиблих бійців АТО