Фото argumentua.com

У Кремля закінчуються гроші: бойовики "ДНР" позбавляють пенсій усіх, хто отримує виплати від України (документ)

Ватажки маріонеткової "ДНР" хочуть виявити людей, які їздять за пенсіями на вільну територію України, та зупинити їм соціальні виплати

Про те, як російські окупанти на Донбасі намагаються зекономити кошти держави-агресора, написав блогер Максим Журналов для видання "Остров". За його словами, так званий "пенсійний туризм" отримав поширення на Донбасі з моменту його загарбання російськими бойовиками, і став повсякденністю для мешканців окупаційних "ДНР/ЛНР". Так люди намагаються хоч якось вижити в умовах тотального свавілля і беззаконня окупаційної влади.

Максим Журналов пояснює: "Напевно "принади" життя в подібних умовах переконали навіть затятого прихильника РФ у тому, наскільки фатальними були походи на проросійські мітинги і "референдуми", які ще недавно здавалися єдино вірним шляхом до реставрації незабутнього радянського минулого. В результаті, хаос, руйнування, злидні, а де-не-де і голод розкрили очі довірливим пенсіонерам і дозволили їм побачити справжнє обличчя нової "народної" влади".

Блогер зазначив, що раніше лідери бойовиків крізь пальці дивилися на політику подвійних виплат пенсій (від української та окупаційної влади) – аби не підігрівати народне невдоволення. Однак через півтора року ситуація змінилася кардинально. "Наївно вважати, що "ДНР/ЛНР" у змозі забезпечити себе, скільки б не говорили про нечувані багатства Донбасу, який "годував всю Україну". Промислове виробництво зупинилося, великий і середній бізнес також практично припинив своє існування через немислимі побори окупаційної "влади". Чи не єдиним джерелом фінансів для "молодих республік" залишається Росія. Але РФ вже давно сама перебуває у стані стагнації і більше не в змозі забезпечувати "ДНР/ЛНР", де і без того більшість бюджетних коштів осідало в кишенях лідерів бойовиків".

Тож тепер, щоб хоч якось заощадити зникаючі кошти, окупанти ввели облікову систему перетину лінії розмежування, з метою виявлення "пенсійних туристів" і позбавлення їх виплат з боку РФ. Таким чином, останні хитрощі ошуканих примарними обіцянками бюджетників пішли прахом. Тепер питання стоїть дещо в іншому ракурсі – як жити, щоб вижити...", - пише блогер.

Тим часом, у соціальних мережах мешканці Донеччини опублікували і активно обговорюють відповідний новий наказ ватажка бойовиків "ДНР" Захарченка та свій досвід із намаганнями щось з'ясувати у окупаційних "установах".

Фото ИА ОстроВ

vk.com / Это Ясиноватая, детка! [Типичная Ясиноватая]

Twitter / Necro Mancer

Нагадаємо, путінські терористи вимагали припинити виплати українських пенсій мешканцям окупованих територій ще у липні минулого року. Тоді ватажки бойовиків надсилали до Пенсійного фонду України листи із такими закликами.

Попередній матеріал
Висловлювання російських чиновників щодо пісні Джамали - "це лише квіточки", весь "бруд" ще попереду - експерт
Наступний матеріал
Уряд створить бюро безоплатної правової допомоги в усіх регіонах України
Loading...

Російські пенсіонери бунтують проти скасування пільг – велелюдні мітинги у Краснодарі та Сочі

В Росії засудили ще одного "українського шпигуна" – 73-річного пенсіонера

У Станиці Луганській на "розтяжці" підірвався пенсіонер

Розенко: на Донбасі виплати отримає понад 1 млн пенсіонерів