прокуратура донецьк 5.ua

У Краматорську колишнього бойовика "ДНР" прокуратура звільнила від кримінальної відповідальності

  Чоловіка, який був членом так званої "ДНР", але пізніше сам здався силам АТО, прокуратура Донеччини звільнила від кримінальної відповідальності за участь у терористичній організації відповідно до закону про амністію.

  Про таке йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Донецької області.

  "Враховуючи той факт, що чоловік здався правоохоронцям та зізнався у скоєнні правопорушень, ухвалою Краматорського міського суду його звільнено від кримінальної відповідальності за ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України", - йдеться в повідомленні.

  У прокуратурі інформували, що 37-річний мешканець міста Ясинувата у червні 2014 року "вступив до лав терористичної організації "ДНР", де приймав участь в озброєній караульній службі з охорони об'єктів інфраструктури у місті Слов'янськ та забезпечував контрольно-пропускний режим на блокпостах". Також він був заступником командира інженерного підрозділу, що здійснював фортифікаційні роботи у Шахтарському районі та командиром одного з відділень так званого "Міністерства оборони ДНР".

  Пізніше чоловік "розчарувавшись у діяльності терористичної організації, вийшов до блокпосту Збройних сил України та здався військовослужбовцям" і "сприяв розкриттю злочинів, вчинених терористами".

  У прокуратурі наголосили, що "згідно законодавства України, особа, яка добровільно повідомила правоохоронний орган про терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, вчинених у зв'язку із створенням або діяльністю такої групи чи організації, звільняється від кримінальної відповідальності".

  Нагадаємо, у серпні 2015-го року СБУ розпочала програму повернення на підконтрольну Україні територію учасників "ДНР/ЛНР", які покаялися.

  Попередній матеріал
  Нафтопродукти із нафти у $30 за барель з'являться на ринку наприкінці квітня - експерт
  Наступний матеріал
  Фотографію картоплини продали за 1 млн євро
  Loading...

  СБУ розпочала програму повернення на підконтрольну Україні територію учасників "ДНР/ЛНР", які покаялися

  Філарет закликав бойовиків переходити на бік України за програмою "Тебе чекають вдома!"

  Скористатися амністією, яку пропонує СБУ, можуть не більше 10-15% учасників бандформувань – Буткевич

  Клімкін: Україна ніколи не піде на амністію винних у злочинах проти людяності