Валерій Бочарніков_похорон 5.ua

У Кіровограді попрощалися з командиром 3-ї мотопіхотної роти 13-го батальйону

У Кіровограді попрощалися із командиром третьої мотопіхотної роти 13-го батальйону Валерієм Бочарніковим.

Він загинув 20 січня на Донеччині, під час нападу диверсійно-розвідувальної групи бойовиків на позиції українських військових. Бійцю було 42 роки. Майже половину свого життя він віддав службі у правоохоронних органах. Був мобілізований торік у березні. Загинув від кульового поранення, обороняючи укріплення підрозділу.

Попрощатися із військовослужбовцем прийшли сотні людей - рідні, друзі та колеги по службі. Поховають Валерія Бочарнікова на Житомирщині, звідки він був родом. У Кіровограді ж сьогодні оголосили День жалоби.

"Він прослужив у МВС, у МВС дослужився до чину капітана, пішов на пенсію. Ну і коли прийшла повістка, мобілізація, пішов служити. І ось зараз хлопці, які з ним служили там в частині, сказали, що він вже готовий був підписати контракт, щоб продовжувати далі службу вже на контрактній основі. Вічна пам'ять, чудова людина. У минулому не хочеться говорити, чудова людина дійсно. Будемо пам'ятати його завжди", - зазначив товариш загиблого Валентин Дроздов.

Нагадаємо, 20 січня у Києві попрощалися із бійцем "Правого сектора" з позивним "Семен" виконанням гімну України навколішках і вигуками "Герої не вмирають".

Попередній матеріал
Турчинов прокоментував заяву Путіна щодо "передачі Донбасу Україні"
Наступний матеріал
У США вирішили заробити на негоді: мешканець Нью-Йорка запропонував туристам переночувати в заметі за $200

На Житомирщині попрощалися з командиром відділення 14-ї механізованої бригади

У Києві попрощалися із бійцем "Правого сектора" з позивним "Семен"

В Одесі попрощалися з відомим нейрохірургом Владиславом Комаровим

В Одесі попрощалися із медиком-волонтером, який оперував бійців АТО