У Харкові відбулась демонстрація проти виборів

  У Харкові, до сотні людей  вийшли обуритись проведенням виборів. Біля пам’ятника Леніну мітингувальники закликали не йти на вибори.


  Серед учасників — здебільшого пенсіонери та прихильники Антимайдану. Люди хотіли федералізацію. З російськими триколорами, прапорами  радянського союзу і георгіївськими стрічками мітингарі вже кажуть, що  вони проти  президента... котрого Україна ще не обрала.

  Акція тривала не більше двох годин.

  Нагадаємо, сьогодні в Україні відбуваються одночасно позачергові вибори Президента, а також органів місцевого самоврядування. Через дії сепаратистів та терористів на Сході більшість ОВК та виборчих дільниць не відкрилися. Наприклад, в Донецьку виборчі дільниці лишаються закритими. Натомість представники інших країн, міжнародні спостерігачі та ОБСЄ заявили, що задоволені результатами підготовки до виборів і сподіваються, що вони відбудуться прозоро і чесно. В ході виборів на виборчих дільницях помітні черги, явка оцінюється як вища за середню. Процес виборів охороняють більше 60 тисяч правоохоронців, яким допомагають співробітники ДержНС, податківці, Нацгвардія та підрозділи самооборони.  В той же час за кордоном вибори проходять проходять практично безперешкодно, в тому числі і в Росії.

  Більше про перебіг виборів Президента України читайте тут.
  Попередній матеріал
  СБУ затримала хакерів, які намагались заблокувати сайт ЦВК
  Наступний матеріал
  Росія відводить війська від українського кордону