фото АТН

У Харкові на мітингу вимагають провести референдум та вирішити мовне питання

  Близько 300 осіб мітингують у Харкові біля пам'ятника Леніну за проведення референдуму, повідомляє УНІАН.

  Учасники мітингу вимагають проведення референдуму з питання федералізації України, надання статусу державної російській мові, звільнення затриманих у Харкові сепаратистів.

  Учасники мітингу тримають прапори Російської Федерації, СРСР, георгіївські та монархістські стяги, прапори із символікою кількох громадських організацій, а також транспаранти з написами "Харьков требует референдум", "Янукович, на роботу" тощо. Люди також скандують: "Референдум".

  Один зі спікерів запропонував провести референдум щодо федералізації 11 травня.

  Місцеві ЗМІ повідомляють, що обстановка спокійна. Площу охороняє міліція - на вул. Мироносицькій та Іванова зосереджено 14 автобусів з правоохоронцями, які озброєні щитами, на площі теж кілька автобусів з правоохоронцями. Станції метро "Держпром" та "Університет" як і раніше не працюють. У людей, що проходять на площу, вибірково перевіряють вміст сумок. Після перевірки можна безперешкодно пройти на площу.

  Раніше повідомлялося, що у Харкові для входу та виходу пасажирів закриті станції метро "Університет" і "Держпром", що на площі Свободи у зв'язку з проведенням проросійського мітингу. 

  Попередній матеріал
  На Луганщині обстріляли дітей за встановлення синьо-жовтого стягу на териконі
  Наступний матеріал
  Сепаратисти вирішили об’єднати свої "республіки" в "федерацію"
  Теги: