Анатолій Гаркавенко 5 канал

У Івано-Франківську попрощалися з бійцем із позивним "Морячок"

У Івано-Франківську провели в останню путь бійця 93-ї механізованої бригади Анатолія Гаркавенка

Загинув 25-річний воїн у суботу неподалік шахти "Бутівка", там він підірвався на міні. На фронті боєць був півтора року. Спершу служив у лавах добровольчих батальйонів, а з листопада 2014 року став сапером у 93-й механізованій бригаді. Після демобілізації збирався одружитися. Поховають хлопця у Делятині, звідки він родом.

"Ми з ним збиралися одружитися, приїхати сюди за інших обставин. Я тут вперше, вперше бачу його маму, і навіть не знаю, що сказати. Він був дуже веселим, я думаю, якби він побачив, що всі плачуть... Він був дуже сміливим, до абсурду сміливим. Там була вишка, на неї треба було повісити камеру, єдина людина, яка зголосилася, без страховки, під обстрілом, бо снайпера бачать, він поліз. Пояснював, що знає як. Це було майже самогубство, але тоді він вижив, а тут ні", - згадує військовослужбовець 93-ї механізованої бригади Валерія Бурлакова.

"То жорстока війна, підступна. Він підірвався, він виконував бойове завдання і підірвався. Він воював у самому пеклі, де до ворога лічені метри, сотню, інколи 50, він був мужнім воїном", - додав командир резервної сотні ОУН Прикарпаття Тарас "Карай".

Як повідомляв 5.ua, напередодні в Києві ввечері попрощалися з двома загиблими бійцями АТО – 25-річним солдатом Володимиром Дроздом та 25-річним сапером Анатолієм Гаркавенком.

Попередній матеріал
Томенко покинув фракцію "БПП"
Наступний матеріал
Місії ОБСЄ в Україні нададуть 20 броньованих автомобілів

У Києві ввечері попрощалися з двома загиблими бійцями АТО

У Кіровограді попрощалися з командиром 3-ї мотопіхотної роти 13-го батальйону

На Житомирщині попрощалися з командиром відділення 14-ї механізованої бригади

У Києві попрощалися із бійцем "Правого сектора" з позивним "Семен"