стоп-кадр ТВ-стрима

У Горлівці близько 200 нападників штурмують міський відділ міліції

  12-00. Нападники на міський відділ міліції у Горлівці на Донеччині в цей час поверх за поверхом беруть будівлю міськвідділу міліції під свій контроль. Сепаратисти вимагають аби міліція їм підкорилася, в коридорах приміщення штовханина та бійки.

  "Правоохоронці забарикадувалися і готуються відбивати можливий штурм. Сепаратисти перекрили проспект Леніна. Рух по ньому стоїть", - повідомляють місцеві ЗМІ.

  Напередодні ввечері до міської ради Горлівки проникли кілька сепаратистів. Вони кажуть, що їх метою є захист будівлі. Сепаратисти переночували в ній. Треба відзначити, що місцеві журналісти відмічають явно виражений російський акцент у вимові нападників.

  Під час нападу на будівлю міліції вже є постраждалі, викликано машину "швидкої допомоги", в яку медики занесли правоохоронця, якого серйозно побили штурмовики. Машина довгий час не мала змоги від'їхати, оскільки була заблокована натовпом, натовп вимагав ще бити пораненого або хоча б поставити його на коліна.

  13-45. Як повідомляє місцевий ресурс gorlovka.ua станом на 13-45 сепаратисти захопили будівлю Горлівського міськуправління міліції в Донецькій області. У разі, якщо міліція не перейде на "сторону народу", люди обіцяють розстріляти правоохоронців. Терористи виламали грати на паркані у внутрішньому дворі, виламали двері та увійшли в будівлю.

  "Виходьте, б..дь, вас ніхто не чіпатиме. Нам потрібен ваш начальник", - кричать вони тим, хто забарикадувався, руйнуючи все на першому поверсі. Від міліціонерів вимагають здати зброю.

  "Ми зброю не здамо", - відповідають їм.

  На вулиці натовп скандує: "Росія" і "Беркут".

  "Якщо міліція не перейде на сторону народу, через два дні ми влаштуємо їм масовий розстріл, - заявили сепаратисти, передає 06242.com.ua.

  Попередній матеріал
  Держуправління справами вирішило розпродати свій авіапарк
  Наступний матеріал
  Глава НБУ провів зустрічі з західними банкірами про співпрацю